Сильного з'їдять (2019)

by Злидень

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

1.
2.
Сильного з’їдять Люди – хитра зграя Відчувають страх Йдуть на його запах Сильного з’їдять Не простять помилки Вже чекають цю мить Давай ступись! Дихає у спину гниль Ти знаєш їх ціль Доки чують твою силу- злість! Затаїться в них Слабкого з’їдять Як і сильного Все одно кого зжерать Дай хоч раз слабину Їх спокій - твій відчай і страх Їх ціль - добивати і рвать Сильний чи слабкий ти, - наплювать!
3.
Попри усі старання Усе, що ми взмозі – чекать Попри усі надії Все, що ми можемо – спостерігать Як одного разу здійнявши пил Вітер Віднесе тебе кудись Де ти станеш ще чимсь Вітер вічний і для нього ми - Лише питання часу, Лиш майбутній пил
4.
Усе що ти маєш - віддай Від тих, кого любиш -відстань Все чого прагнеш - пітьма, Все про що мріяв, вже давно нема З тобою лише сум та журба Доля, яку не обирав Сонце на сході, день йде за рік Комом у горлі Голос стих Я знаю, що сильно мозолю вам очі Знаю, що погляди ваші прямо крізь мене Знаю, що чвари летять мені в слід і прокльони Що ж. Радійте! Назавжди уходжу! Самотній, сліпий та брудний йшов крізь дощі та вітри Забув, який на смак хліб, забувши голос людей Не день і не два землею блукав, та правди геть не знайшов Коріння під стовбуром дуба пустив, зі світу у морок пішов І спокій знайшов З тобою лише сум та журба Доля, яку не обирав Ти ЗЛИДЕНЬ імені нема Забутим прожити – доля твоя
5.
Втрачені дні Сьогодні в пітьмі Згаяний час Не на те Втрачений час Завжди проти нас Хто б повернув Буду йти цей шлях , впертий як і тоді Та зі мною поряд , будуть як і завжди ВТРАЧЕНІ ДНІ Від найрозумніших тікав Нав’язливих бив по зубам Хитрих не підпускав Та все одно втрачав Багато втрачав!
6.
Все моє життя тягне зашморг Аж до забуття рухатись важко мені Видох роблю Стягує горло в петлю Знову і знову Відпускає та знов Цей навколишній світ не дає й кроку ступить Все що маю зробить - крепше зуби зчепить Все моє буття – шрам на шрамі Вся ця гниль навкруги Рада порвать на шматки Рани ніколи не затягне На що сподівався? - тебе за дурня тримали Світанок ніколи не настане Підходьте ближче, кусайте сильніше Я дозволяю! Зашморг тягнути не перестане, Ти вільний до поки мотузка дістане Правди нема, даремно тікати Зашморг не дасть, лиш – сильніше стягне !
7.

credits

released February 13, 2019

license

all rights reserved

tags

about

Злидень Dnipro, Ukraine

d-beat\crust band from Dnipro, Ukraine

contact / help

Contact Злидень

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Злидень, you may also like: